Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kurulmuştur. Ankara Bilkent Cyberpark ve İnönü Üniversitesi Teknopark, teknoloji geliştirme bölgelerinde iki ar-ge ofisiyle faaliyet göstermektedir.  Şirketimiz %100 yerli sermayeye sahiptir.

 

Tıp teknolojileri alanında donanımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile her geçen gün yeni projelere imza atan firmamız Tıbbi Cihaz Haberleşme Donanımı olan “Galibox” adlı ürünü ile 70 ten fazla model ve farklı tıbbi cihazdan (anestezi, ventilatör, monitör, infüzyon/perfüzyon …cihazları gibi) veri almakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Diğer ürünümüz olan “Klinik Bilgi Sistemi” ile Preoperatif süreçten itibaren klinik dataları web tabanlı platformda tutmaya başlayıp, sırasıyla ameliyathanede anestezi ve cerrahi, sonrasında yoğun bakım ve servis dataları olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla tüm klinik süreci kayıt altına alan bir teknoloji ile sektöre hizmet vermektedir. Ülkemizin önemli sağlık kurumlarına hizmeti devam eden şirketimiz yakın zamanda önemli işbirliklerine imza atmış, ulusal ve uluslararası önemli markaların dijitalleşme alanında çözüm ortağı olmuştur.

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz ;

“Dijital Hastane Dönüşüm Analiz Hizmeti” sunarak,, 

Hastanelerde kullanılan tıbbi cihazlardan data aktarımlarını sağlayarak, 

Tüm klinik kağıt formları klinik bilgi sistemine aktararak,

Hastanelerde faaliyet gösteren HBYS-HIS firmaları ile veri transfer süreçlerini tamamlayarak,

Sağlık kurumlarımızın “HIMMS Emram score 7” seviyesine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Firmamızın önümüzdeki 5 yıl içerisinde ulaşmak istediği stratejik hedefleri şu şekildedir ;

  1. Klinik Bilgi Sistemi ürünümüzü Türkiye’nin önemli sağlık merkezlerine kurmak, pazar lideri olmak ve üst düzey, yüksek kaliteli servis hizmetimizi sürdürülebilir şekilde sunmaya devam etmek,
  2. Yeni Galibox Mx2 HL7 Data Transmitter Sisteminin ar-ge faaliyetlerini tamamlamak ve Türkiye ve Dünya pazarlarında satışını gerçekleştirmek,
  3. Yurtdışı satış faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirerek uluslararası operasyonel yönetim ve satış ağımızı genişletmek.
  4. Sağlık Teknolojileri ve Yazılımları alanında sürekli gelişim gösteren ve yeni ar-ge ve üretim çalışmalarıyla başarılar yakalayan bir organizasyon olarak Türkiye’nin bu alanda en büyük, Dünya’ nın ise en bilinir ve saygı duyulan şirketi olmak.
  5. Sistemimiz ile entegre olarak data transferi sağlayabileceğimiz firmalar ile güçlü işbirlikleri geliştirmek ve bu kapsamda ;

 

Data transferi yapabileceğimiz cihazlar ile entegrasyon süreçlerini tamamlamak ve tıbbi cihaz firmalarının 3. Parti yazılımlarla HL7 haberleşme ihtiyaçlarına cevap vermek. (Bugüne kadar GE, Draeger, BD, Carefusion, Maquette…  gibi bir çok markanın cihazları ile haberleşme süreçleri tamamlanmıştır.)

Tıbbi Cihaz Satışı yapan firmalar ile ortak projelerde yer almak. Örneğin tıbbi cihaz satılırken birlikte Klinik Bilgi Sistemini de sunmak veya Klinik Bilgi Sistemi satın alan hastanelere sisteme entegre olan cihazları önermek,

Hastanelerin dijitalize edilmesinde ortak projelerde yer alabileceğimiz paydaşlar ile yeni  iş modelleri geliştirmek ve gerçekleştirmek.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et