Eggsperience

Hadi sen de aramıza katıl!Eggsperience Programı

Nedir?

Eggsperience programı, mezun olmadan önce gerçek yazılım projelerinde çalışma fırsatı sunan ve saha deneyimi kazanabileceğiniz bir işbaşı eğitim programıdır. Eğitim müfredatımız ile programa kabul edilen adaylara mezuniyet sonrası başarıda belirleyici olan yetkinliklerin kazandırılması hedeflenir.

Başarılı olan arkadaşlarımıza mezun olduğunda şirketimizde doğrudan işe alım garantisi taahhüt ediyoruz.

Nasıl Başvuru Yapacaksın?

Aşağıdaki formu doldurduğunda sana cevaplaman için kriptografik bir problem göndereceğiz. Sayacımız durduğunda soruyu çözebilen adayları mülakata davet edeceğiz. Programa kabul edilen adaylar için bütün masrafları şirketimizce karşılanan heyacan dolu bir eğitim programı başlayacak.

Başvuru Kriterleri

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden okuyan,
  • Intermediate seviyede İngilizce bilen,
  • Kod yazmaya merakı olan ve yazılım alanında kariyer hedefleyen,
  • Meydan okumaları seven,

Bütün üniversite öğrencileri programa başvuru yapabilirler.

Formu doldu Galileo seni kazansın!Eggsperience Başvuru Formu

GALILEO TIP TEKNOLOJİLERİ ONLINE İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÇALIŞAN ADAYLARI İÇİN KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİNE DAİR AYDINLATMA BEYANI KAPSAMINDA KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR RIZA METNİ • Okudum. Özel nitelikli kişisel verilerimin Aydınlatma Beyanında belirtilen açıklamalar kapsamında işlenmesini ve aktarılmasını, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi ve aydınlatılmış olarak açık rızam ile KABUL EDİYORUM. Kişisel Verilerinizin Korunması Kanunu Hakkında Aydınlatma Metni'ne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle sohbet edin