Hakkımızda

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kurulmuştur. Ankara Bilkent Cyberpark ve İnönü Üniversitesi Teknopark, teknoloji geliştirme bölgelerinde iki ar-ge ofisiyle faaliyet göstermektedir.  Şirketimiz %100 yerli sermayeye sahiptir. 

Tıp teknolojileri alanında donanımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile her geçen gün yeni projelere imza atan firmamız Tıbbi Cihaz Haberleşme Donanımı olan “Galibox” adlı ürünü ile 70 ten fazla model ve farklı tıbbi cihazdan (anestezi, ventilatör, monitör, infüzyon/perfüzyon …cihazları gibi) veri almakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Diğer ürünümüz olan “Klinik Bilgi Sistemi” ile Preoperatif süreçten itibaren klinik dataları web tabanlı platformda tutmaya başlayıp, sırasıyla ameliyathanede anestezi ve cerrahi, sonrasında yoğun bakım ve servis dataları olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla tüm klinik süreci kayıt altına alan bir teknoloji ile sektöre hizmet vermektedir. Ülkemizin önemli sağlık kurumlarına hizmeti devam eden şirketimiz yakın zamanda önemli işbirliklerine imza atmış, ulusal ve uluslararası önemli markaların dijitalleşme alanında çözüm ortağı olmuştur.

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz ;

  • “Dijital Hastane Dönüşüm Analiz Hizmeti” sunarak,, 
  • Hastanelerde kullanılan tıbbi cihazlardan data aktarımlarını sağlayarak, 
  • Tüm klinik kağıt formları klinik bilgi sistemine aktararak,
  • Hastanelerde faaliyet gösteren HBYS-HIS firmaları ile veri transfer süreçlerini tamamlayarak,

Sağlık kurumlarımızın “HIMMS Emram score 7” seviyesine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Misyonumuz

Tıp Teknolojileri alanında seçkin kadrosu ile  sürekli gelişme mottosundan ve etik ilkelerden asla ödün vermeden bilim ve teknoloji yeniliklerini takip ederek  uluslararası kalite standartlarında katma değeri yüksek, güvenilir ürünler üretmek ve çözümler sunmak.

Vizyonumuz

  • Sektör ortalamaları üzerindeki büyüme trendinin sürdüren,
  • Türkiye ve Dünya pazarında güvenliği önceleyen, sağlık sektörüne yönelik insan hayatını kolaylaştıracak çözüm teknolojileri üreten,
  • Türkiye ve Dünyada Tıp Teknolojileri sektöründe inovasyonu ve güveni temsil eden,
  • Dünyada parmakla gösterilen hizmet anlayışına sahip

teknoloji üreten bir ar-ge şirketi olmak.

70‘den fazla Marka Model Cihaz ile Haberleşme
7HIMMS Emram Score
400000Satır Kod
6Hastanede Aktif Kurulum

Our TeamSahnenin Arkasında Kimler Var?

ProfessionalVivamus Ultricies Fermentum

Vestibulum mollis sem et nunc venenatis finibus. Duis eget erat non risus scelerisque pulvinar nec nec eros. Nulla sed efficitur massa? Pellentesque facilisis mauris nec eros lacinia tincidunt! Nunc fermentum elit ac vulputate auctor.

PerfectionCurabitur Cursus Pretium

Maecenas interdum eget urna in volutpat. In id efficitur tortor. Vestibulum euismod leo et dolor facilisis, eget vestibulum nisi dictum. Ut consequat turpis sed bibendum feugiat! Sed condimentum turpis nec lacus efficitur convallis.

QualityNunc Purus Tellus

Vestibulum mollis sem et nunc venenatis finibus. Duis eget erat non risus scelerisque pulvinar nec nec eros. Nulla sed efficitur massa? Pellentesque facilisis mauris nec eros lacinia tincidunt! Nunc fermentum elit ac vulputate auctor.

TestimonialsNe Söylediler?

MilestonesBrief History of Our Company

March, 2015

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

February, 2015

Phasellus id dignissim orci, non pulvinar ex. Donec id lectus ut sem porta blandit et venenatis nunc.

March, 2015

Sed aliquet tempus aliquam. Etiam feugiat ornare massa, vel tincidunt tortor dignissim at. Donec quis tincidunt nisi. Integer tempus diam et felis finibus imperdiet. Ut ornare nunc eget purus commodo, sed rutrum ante viverra. Fusce fringilla euismod lorem vel aliquet. Etiam blandit efficitur massa.

March, 2010

Fusce fringilla euismod lorem vel aliquet.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle sohbet edin