Hakkımızda

Kurumsal

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kurulmuştur. Ankara Bilkent Cyberpark ve İnönü Üniversitesi Teknopark, teknoloji geliştirme bölgelerinde iki ar-ge ofisiyle faaliyet göstermektedir. Şirketimiz tamamiyle yerli sermaye ile finanse edilmektedir.
Tıp teknolojileri alanında donanımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile her geçen gün yeni projelere imza atan firmamız Tıbbi Cihaz Haberleşme Donanımı olan “Galibox” adlı ürünü ile 110 ‘dan fazla model ve farklı tıbbi cihazdan (anestezi, ventilatör, monitör, infüzyon/perfüzyon …cihazları gibi) veri almakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.
Diğer ürünümüz olan “Klinik Bilgi Sistemi” ile Preoperatif süreçten itibaren klinik dataları web tabanlı platformda tutmaya başlayıp, sırasıyla ameliyathanede anestezi ve cerrahi, sonrasında yoğun bakım ve servis dataları olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla tüm klinik süreci kayıt altına alan bir teknoloji ile sektöre hizmet vermektedir.
Ülkemizin önemli sağlık kurumlarına hizmeti devam eden şirketimiz yakın zamanda stratejik işbirliklerine imza atmış, ulusal ve uluslararası önemli markaların dijitalleşme alanında çözüm ortağı olmuştur.
Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz ;

“Dijital Hastane Dönüşüm Analiz Hizmeti” sunarak,
Hastanelerde kullanılan tıbbi cihazlardan data aktarımlarını sağlayarak,
Tüm klinik kağıt formları parametrik olarak dijitalleştirerek,
Hastanelerde faaliyet gösteren HBYS-HIS firmaları ile veri transfer süreçlerini tamamlayarak,

Sağlık kurumlarımızın “HIMMS Emram score 7” seviyesine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bilgi Güvenliği Politikası

Misyon

Galileo ailesi olarak bizler insanların hayatlarını kurtarmak için kullanılan inovatif sağlık teknolojileri geliştirmek için varız!

Vizyon

Dünyanın en güvenli, en inovatif ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen Klinik Bilgi Sistemini geliştirmeyi ve insanların hizmetine sürekli olarak sunmayı hedefliyoruz.

Kalite Belgelerimiz
 1. 1
  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

  Çalışanların ve müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getiren bir kurum olarak; Galileo Tıp Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, üstün teknolojik özelliklerde maliyet ve performans açısından etkin ve özgün çözümler sunmayı, yüksek güvenilirlik kriteri ile uyumlu sistemler tasarlayıp, üretmeyi tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam oluşturmayı, müşterilerin memnuniyetini artırmayı, müşteri memnuniyeti sağlama ve sürekli kılmayı tüm maliyet ve süreçlerinde devamlı olarak iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmiştir.

 2. 2
  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

  Bu doğrultuda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikamızın amacı;

  • İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı ,Galileo Tıp Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak,
  • Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.
  Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,
  Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,
  Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,
  • Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
  • Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkların, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Ekibine rapor etmek ve Bilgi Güvenliği Yönetim Temsilcisi tarafından soruşturulmasını sağlamak.
  • İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.
  • Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.
  • Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.
  • Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

 3. 3
  ISO/IEC 15504 SPICE Belgesi

  Uluslararası Standardizasyon Kurumu (ISO) ve Uluslararası Elektronik Komisyonu (IEC) tarafından ortaklaşa oluşturulmuş bir standart olan ISO/IEC 15504 SPICE, yazılım geliştirme süreçlerini iyileştirmeyi amaçlar. Farklı olgunluk seviyelerinin belirlendiği standartta SPICE seviye 2, CMMI seviye 3 ile örtüşmektedir.

  Galileo, Türkiye’de sayılı firmanın sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan ISO/IEC 15504 SPICE Seviye 2 belgesine sahiptir.

Yardıma ihtiyacınız var mı ?

Bizi arayın! 0312-265-0551

Sunduğumuz hizmetler ve ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için haftaiçi 08.30-18.30 saatleri arasında 0312 265 05 51 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Talep ve önerileriniz için

Bize e-posta gönderebilirsiniz.

Sorularınız ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza genellikle 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle sohbet edin